KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 13016132
nr 1301 6132
Lennart Aschenbrenner
(f. 1943), Sverige
Etsningar, 3 st, Triptyk. Signerad, numrerad 82/90, daterad -83. Oramade lösa blad. Motivet: 12x10 cm
Lennart Aschenbrenner, svensk målare, grafiker och skulptör född 1943.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 20 januari 2020
kl 18:46:23
20/1 16:16:42
Lennart Aschenbrenner
Läs mer om Lennart Aschenbrenner